AVSALLAR TRANSFER

AVSALLAR TRANSFER

Antalya Havaalanı’na 102 km. Alanya Şehir Merkezi’ne 28 km. olan Avsallar doğal ve turistik güzellikleriyle siz değerli müşterimizi beklemektedir.

eşil ve Mavinin eşsiz uyumuna tanıklık eden saklı cennet Avsallar…

Tarihiyle doğasıyla, deniziyle ve kumuyla hiç bitmesini istemediğiniz rüyadır Avsallar. Alanya’ ya 24 km. mesafede bulunan tarihi, kültürü, doğayı ve muhteşem güzellikleri bir arada barındıran Avsallar, turizm adına büyük adımlar atmış ve gelecek vadeden ender beldelerdendir.

12.000 yatak kapasitesine sahip olan bölgeyi yılda 250.000 civarında turist ziyaret etmekte ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Belde 15. Yüzyılda Senirden gelen Yörükler tarafından şimdi ki Avsallar beldesinin kuzeyinde ki köy yeri denilen yerde kurulmuştur. Halkının bir kısım da Sabırlar köyünden gelmiştir. Avsallar ismi ise Avşarlar kelimesinden bozmadır. Alanya’ nın fethinden sonra burada kurulan en eski köydür.

Avsallar’ ın bu denli hızlı gelişmesinin nedenleri başında doğal güzellikleri ve muhteşem coğrafyası yer alır. Belde, Mavi bayraklı plajlara ve çam kokan havaya sahiptir. Tertemiz havasıyla bu bölgede güneşlenmek ve denize girmek bir başka güzeldir.

Birçok aktivite de yapabileceğinizde Avsallar’da masmavi koyları görmek için tekne turlarına katılabilir ya da dalış yaparak sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz. Haydi, Bu sezon ailenizle veya arkadaşlarınızla Avsallar Otellerine gitmenin tam zamanı!

Avsallar’ da Neler Yenir

Akdeniz bölgesi olduğundan dolayı en büyük lezzeti şüphesiz ki zeytinyağlı ve balık çeşitleridir. Ayrıca organik üretim olan portakal, mandalina ve limon tatmadan Avsallar’ a veda etmeyin deriz.

*Antalya Havalanı’ndan Avsallar’a ulaşım Emir Transfer araçları ile 1 saat 35 dk. sürmektedir.

Bölge Otelleri ve Avsallar Transfer

Antalya Havaalanı – Modern Saraylar transfer

Antalya Havaalanı – Sun Maritim transfer

Antalya Havaalanı – Aska Baran transfer

Antalya Havaalanı – Yalıhan Una transfer

Antalya Havaalanı – Azura Deluxe transfer

Antalya Havaalanı – Wome Deluxe transfer

Antalya Havaalanı – Lioness Hotel transfer

Antalya Havaalanı – Grand Sunlife transfer

Antalya Havaalanı – Alaiye Resort transfer

Antalya Havaalanı – Rubi Hotel transfer

Antalya Havaalanı – My Home Resort transfer

Antalya Havaalnı – Adin Beach transfer

Destinations Private Shared
ANTALYA HAVALİMANI 350₺