KIZILAGAC TRANSFER

KIZILAGAC TRANSFER

Kızılağaç Antalya Havalimanı’na 90 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 20 km. mesafededir.

Kızılağaç’ ta tatil yapmanız için oldukça sebep vardır. Mesela Mavinin her tonuna sahip denizi,  buram buram kokan mis çam ağaçları ve oldukça yakın konumuyla tarihi gezilecek yerleri.

Kızılağaç’ ı diğer tatil bölgelerinden ayıran en büyük özellik ise incecik kumsal plajlara sahip olmasıdır. Akdeniz kıyısında güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirler Kızılağaç’ ta hem dinlenebilir hem de birçok aktiviteye katılıp tatilin tadını doyasıya çıkarabilir.

Kızılağaç otelleri çeşitli konaklama konseptleri ile misafirlerine güzel bir tatil fırsatı sunuyor. Gelişmiş tatil beldesi olduğu için gerek otel kalitesi gerekse eğitimli personel açısından misafirlerinin tam anlamıyla istek ve arzularına karşılık vermektedir.

Bu güzellikleri anlatmakla bitmez, masmavi denizi, altın sarısı kumsalları ve benzersiz atmosferi ile huzuru ve eğlenceyi bir arada görmek isteyenler için Kızılağaç sizleri bekliyor.

Kızılağaç Gezilecek Yerler

Lyra Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Lyra Park 2008 yılında kapılarını açmış olup, diğer alışveriş merkezlerinden farklı olarak, eğlence dolu dünyası ile özellikle ailelerin göz bebeği haline gelmiştir. 12 bin metrekarelik geniş bir alanda, 3 katlı olarak inşa edilmiştir.

Kızılağaç Buz Pateni

Lyra Park Alışveriş Merkezi içinde yer alan buz pisti Antalya’nın bölgesinin tek buz pisti olarak Kızılağaçta hizmet vermektedir.2012 yılında açılan yer özellikle aileler tarafından çok ilgi görmektedir.

Apollon Tapınağı

Girişteki beyaz devasa sütunlarıyla Side’nin sembolü olan Apollon Tapınağı denizcileri ve liman kentlerini koruduğuna inanılan mitolojik Tanrı Athena ve Apollon’a ithafen M.S. 2 yüzyılda yapılmış. İyileştirme sanatının, kehanetin, ışığın ve güzelliğin tanrısı olduğuna inanılan Apollon’a adanan tapınak, Korint başlıklı sütunlarıyla günümüze tüm ihtişamıyla göz kamaştırıyor.

Side Antik Kenti

Likya Uygarlığı’ndan Büyük İskender’e, Persler’den Roma İmparatorluğu’na kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış büyüleyici bir tarihi kent Side. MÖ. 7 yüzyılda kurulduğuna inanılan ve ismi Nar anlamına gelen Side’nin, tarihi kalıntılarla denizin iç içe geçmiş olan mistik coğrafyasında gezmek gerçekten büyüleyici. Bazen mermer bir yolda yürürken birden ayaklarınızın kuma basmaya başlayabildiği gibi, begonvillerin örttüğü eski side evlerinin olduğu sokak da antik kalıntılara çıkarak sizi şaşırtabiliyor.

Antalya Havaalanı’ndan Kızılağaç’a transfer Emir Transfer araçları ile 1 saat 15 dk. sürmektedir.

Bölge Otelleri ve Kızılağaç Transfer

Antalya Havaalanı – Sunrise Resort transfer

Antalya Havaalanı – Starlight Resort transfer

Antalya Havaalanı – Sunis Elita Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Silence Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Sea World Resort Spa transfer

Antalya Havaalanı – Tui Blue Palm Garden transfer

Antalya Havaalanı – Club Hotel Nena transfer

Antalya Havaalanı – Heaven Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Lyra Resort transfer

Antalya Havaalanı – Sunmelia Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Euphoria Palm Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Alibey Park transfer

Antalya Havaalanı – Washington Resort transfer

Antalya Havaalanı – Club Hotel Turan Prince World transfer

Antalya Havaalanı – Selge Beach transfer

Destinations Private Shared
ANTALYA HAVALİMANI 240₺