KIZILOT TRANSFER

KIZILOT TRANSFER

Kızılot Antalya Havalimanı’na 95 km. Manavgat Şehir Merkezi’ne 20 km. mesafededir.

Nefes kesen doğasında yemyeşil çam ormanları, masmavi engin denizleri, sakin veya tercihinize göre eğlence dolu bir ortamda tatilden beklenecek belki de her şey…

İncecik kumu ve sımsıcak güneşi olan Kızılot, dinlendirici bir tatil beldesi olmakla beraber tarihi yerlere, restoranlara ve eğlenceli gece hayatına yakın olduğundan dolayı en çok tercih edilen tatil beldeleri arasındadır.

Denize sadece yürüme mesafesinde bulunan Lüks ve beş yıldızlı otelleri ile tadına doyamayacağınız bir tatil imkânı sunuyor. Gün geçtikçe otel sayısı ve ağırladığı yerli ve yabancı turist sayısı artışına bakıldığında gelenlerin tüm konaklama ihtiyacını karşılar nitelikte.

Her nefeste huzuru içinize çektiğinizi hissedeceğiniz Kızılot, güne dalga sesleriyle uyanacağınız, Akdeniz’ in atmosferinde eşsiz bir tatilin kapılarını açıyor.

GEZİLECEK YERLER

Manavgat Şelalesi

Manavgat ilçesinin 3 km kuzeyinde, bıkmadan yorulmadan akarak her daim genç kalan Manavgat Şelale’sini görünce adeta siz de dinçleştiğinizi hissedeceksiniz. Irmak sularının 4 m kadar alçaktan gürül gürül dökülmesine rağmen geniş bir alana yayılan Manavgat Şelalesi görülmeye değer bir manzara sunuyor.
Nefes kesen doğasında çeşit çeşit ağaçların oluşturduğu ormanla Manavgat Çayı’nın eşsiz uyumunun sardığı piknik alanlarında, her nefeste huzuru içinize çektiğinizi hissedeceksiniz. Çevredeki restoranlarda taze balık bulunduğunu da unutmayın.

Apollon Tapınağı

Girişteki beyaz devasa sütunlarıyla Side’nin sembolü olan Apollon Tapınağı denizcileri ve liman kentlerini koruduğuna inanılan mitolojik Tanrı Athena ve Apollon’a ithafen M.S. 2 yüzyılda yapılmış. İyileştirme sanatının, kehanetin, ışığın ve güzelliğin tanrısı olduğuna inanılan Apollon’a adanan tapınak, Korint başlıklı sütunlarıyla günümüze tüm ihtişamıyla göz kamaştırıyor.

Side Antik Kenti

Likya Uygarlığı’ndan Büyük İskender’e, Persler’den Roma İmparatorluğu’na kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış büyüleyici bir tarihi kent Side. MÖ. 7 yüzyılda kurulduğuna inanılan ve ismi Nar anlamına gelen Side’nin, tarihi kalıntılarla denizin iç içe geçmiş olan mistik coğrafyasında gezmek gerçekten büyüleyici. Bazen mermer bir yolda yürürken birden ayaklarınızın kuma basmaya başlayabildiği gibi, begonvillerin örttüğü eski side evlerinin olduğu sokak da antik kalıntılara çıkarak sizi şaşırtabiliyor.

Kızılot ziyaretçilerine sınırsız sayıda günübirlik tur ve eğlence imkanı sunmaktadır.Bunları başlıcaları Manavgat Çayı’nı kapsayan tekne turu,safari,Köprülü Kanyon’da yapılan rafting,Side Antik Kenti ve Manavgat Şelalesini kapsayan şehir turudur.Antik kente komşu olan bölge merkezi ziyaretçilerine sınırsız sayıda eğlence,yeme içme ve alışveriş imkanı sunmaktadır.Yine bölgeye yaklaşık 10 km.mesafede olan Titreyengöl  görülmesi gereken yerlerdendir.

Kızılot çoğunlukla Alman ve Rus ağırlıklı turist kitlesine sahiptir.

*Antalya Havaalanı’ndan Kızılot’a transfer Emir Transfer araçları ile yaklaşık 1 saat 20 dk. sürmektedir.

Bölge Otelleri ve Kızılot Transfer

Antalya Havaalanı – Crystal Admiral transfer

Antalya Havaalanı – Lti Serra Resort transfer

Antalya Havaalanı – Asperion Beach transfer

Antalya Havaalanı – Calido Maris transfer

Antalya Havaalanı – Laphetos Beach transfer

Antalya Havaalanı – Club Gap Beach transfer

Antalya Havaalanı – Life Hotel transfer

Antalya Havaalanı – Club Serena Beach transfer

Antalya Havaalanı – Sultan of Dreams transfer

Antalya Havaalanı – Sea Planet transfer

Antalya Havaalanı – Avalon Beach transfer

Antalya Havaalanı – Amelia Beach transfer

Antalya Havaalanı – Çenger Beach Resort transfer

Antalya Havaalanı – Sentido Flora Garden transfer

Antalya Havaalanı – Club Felicia Village transfer

Antalya Havaalanı – Club Aqua Marin transfer

Destinations Private Shared
ANTALYA HAVALİMANI 240₺